Wojewódzki Sztab Wojskowy w Kielcach

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
06 sierpnia 2018
NOWY ZASTĘPCA SZEFA WOJEWÓDZKIEGO SZTABU WOJSKOWEGO W KIELCACH
W poniedziałek 06 sierpnia 2018 r. wyższe stanowisko służbowe w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Kielcach objął ppłk Bogdan KOŁKOWSKI.


Rozkazem Personalnym Szefa Sztabu Generalnego WP z dnia 13 lipca 2018 roku, ppłk Bogdan KOŁKOWSKI został wyznaczony na stanowisko Zastępcy Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Kielcach - Szefa Wydziału.


Uroczystego przekazania obowiązków w obecności żołnierzy i pracowników WSzW, dokonał Szef WSzW w Kielcach płk Jarosław MOLISAK, życząc swojemu zastępcy samych sukcesów zawodowych oraz zadowolenia i satysfakcji z podjętych wyzwań.


Podpułkownik Bogdan KOŁKOWSKI jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Z administracją wojskową związany od 1997 roku. Od 2002 roku pełnił obowiązki Szefa Wydziału Mobilizacji i Uzupełnień.

W swojej 35-letniej służbie wojskowej został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Medalem z a Długoletnią Służbę, Złotym Medalem Za Zasługi dla obronności Kraju, Złotym Medalem Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny oraz Odznaką Tytułu Honorowego – Zasłużony Żołnierz RP. 

Nasze gratulacje Panie Pułkowniku !
Dołączona galeria zdjęć: NOWY ZASTĘPCA SZEFA WOJEWÓDZKIEGO SZTABU WOJSKOWEGO W KIELCACH
generuj pdf
Kontakt

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Kielcach
Wojska Polskiego 251
25-205 Kielce
tel. 261174110
fax. 261174160
wszwkielce.sekretariat@ron.mil.pl

    
Jednostki Podporządkowane