Wojewódzki Sztab Wojskowy w Kielcach

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
29 czerwca 2018
POŻEGNANIE Z MUNDUREM
29 czerwca 2018 r. w Klubie Garnizonowym CPdMZ w Kielcach odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego do rezerwy ppłk. Wiesława LOCH, który po równo 40-tu latach zawodowej służby wojskowej rozstał się z mundurem.


Szef WSzW płk Jarosław MOLISAK przybliżył zebranym  przebieg służby wojskowej żegnanego oficera oraz podziękował za lata wzorowej pracy, trud włożony w  wypełnianie codziennych obowiązków oraz wkład wniesiony w rozwój Sił Zbrojnych RP.

ppłk Wiesław LOCH jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych. Z administracją wojskową związany od 1991 roku. W latach 1999-2013 pełnił kolejno obowiązki Wojskowego Komendanta Uzupełnień WKU Kielce-Bukówka i WKU w Kielcach. Od 2013 roku służył w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Kielcach, gdzie zajmował stanowisko Zastępcy Szefa WSzW - Szefa Wydziału.

Dziękując za zaangażowanie i rzetelność w wypełnianiu codziennych obowiązków, życzymy Panu Pułkownikowi wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, zawodowego spełnienia oraz sukcesów w realizacji swoich życiowych planów.

 
Foto: Wojewódzki Sztab Wojskowy w Kielcach
Dołączona galeria zdjęć: POŻEGNANIE Z MUNDUREM
generuj pdf
Kontakt

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Kielcach
Wojska Polskiego 251
25-205 Kielce
tel. 261174110
fax. 261174160
wszwkielce.sekretariat@ron.mil.pl

    
Jednostki Podporządkowane